Filmy dla firm i ich ceny

Nowoczesna firma, posiadając własną stronę internetową, potrzebuje filmu, który przybliży jej działalność. Profesjonalne agencje reklamowe kręcą takie klipy, dostosowując się do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa. Ceny takich realizacji są bardzo zróżnicowane.

Gdzie można umieścić film firmowy?
Jakie są ceny takich klipów?
Od czego zależą koszty filmów produkowanych dla firm?
Co przedstawia film Handlopex?
Czy wiesz, że czas powstawania kilkuminutowego filmu waha się w granicach od 3 do 5 dni?

Koszty i inwestycje

Klipy firmowe i koszty ich nagrania są indywidualne dla każdego zamówienia. Wszystko zależy od tego, jak długi ma być nasz materiał i co ma zawierać. Każde wideo, do którego powstaje scenariusz jest droższe, bo jest bardziej profesjonalne. Duże znaczenie ma także sprzęt, na którym pracuje wynajęta ekipa. Jeśli zdecydujemy się na zatrudnienie aktorów do klipu, nasze koszty dodatkowo wzrosną. Wydatki poniesione przez firmę na taki film to inwestycja w pozytywny wizerunek przedsiębiorstwa.

Film o przedsiębiorstwie nie powinien trwać zbyt długo, jego akcja powinna rozwinąć się w czasie od 3 do 10 minut.

Handlopex jako przykład

Handlopex umieścił na YouTube i w innych serwisach internetowych film o swojej dwudziestoletniej działalności. Jest to klip pokazujący rozwój firmy i jej asortyment. Firma ta zajmuje się dystrybucją i sprzedażą opon. W filmie pokazane są także przedsiębiorstwa, z którymi Handlopex współpracuje od wielu lat.

Przy klipie ważny jest ciekawy podkład muzyczny, który dopełni całości filmu.